Zbiórka charytatywna „43 Prezenty od Mikołaja”

30.11.2021 Komunikaty

zbiorka_rzeczowa_43_prezenty_od_mikolaja_-_1280.jpg

Czcigodni Księża, Wielebne Siostry,
Szanowni Państwo, Drodzy Studenci

Zbiórka rzeczowa „43 Prezenty od Mikołaja” na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej na os. Sportowym 9 w Krakowie trwa nadal! W imieniu zespołu Pomocnej Ręki Samorządu i Fundacji Życie Pełne Możliwości, dziękujemy z całego serca za dotychczasowe zaangażowanie i ciągle czekamy na kolejne dary!

Akcja trwa nieprzerwanie do 17 grudnia 2021. Przedmioty prosimy przekazywać do oznaczonych pudełek w godzinach działania Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do specjalnie wyznaczonych punktów:

• ul. Franciszkańska 1 (na parterze),
  • ul. Bernardyńska 3 (koło pokoju 111 przy biurze Samorządu Studentów).

Zbieramy zarówno nowe jak i używane:

• książki,
  • gry,
  • włóczki i nici,
  • kredki i farby,
  • ramki na zdjęcia,
  • wszelakie artykuły papiernicze i artystyczne.

Wychodząc naprzeciw pytaniom o finansowe wsparcie zbiórki w przypadku, gdy niemożliwe jest osobiste przekazanie darów, umożliwiamy przekazanie darowizny na zakup artykułów na konto Fundacji Życie Pełne Możliwości – wpłata online.
Prosimy o uwzględnienie w tytule przelewu nazwy zbiórki – 43 Prezenty od Mikołaja.

Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do wsparcia zbiórki. Dzielmy się dobrem w ten zbliżający się czas Bożego Narodzenia!

zbiorka_rzeczowa_43_prezenty_od_mikolaja_-_01.jpg     zbiorka_rzeczowa_43_prezenty_od_mikolaja_-_02.jpg