Warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży towarzyszące wystawie "Polonia Sacra". Odbywać się będą do 21 XII 2018

10.12.2018 Komunikaty

Muzeum Archidiecezjalne Kardynała Karola Wojtyły w Krakowie ma przyjemność zaprosić na BEZPŁATNE warsztaty edukacyjne przeznaczone dla dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz młodzieży licealnej. Poprzez kreatywną zabawę dzieci uczą się nowych pojęć, poznają historię i interpretują dzieła sztuki. Warsztaty organizowane sa przy wsparciu Fundacji im. Królowej Jadwigi oraz Województwa Małopolskiego.

Warsztaty towarzyszą wystawie czasowej "Polonia Sacra". Ilość bezpłatnych miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego - mailowo (edukacja@archimuzeum.pl) lub telefonicznie.

Dodatkowe informacje dostępne na stronie: https://archimuzeum.pl/edukacja-muzeum-archidiecezjalne-kardynala-karola-wojtyly/

Najbliższe warsztaty dla rodziców z dziećmi odbędą się 16 grudnia br.

Warsztaty dla szkół w każdy wtorek, środę i piątek do 21 grudnia br.