Ukazał się pierwszy numer BIULETYNU KSIĘGARNI LOGOS!

16.06.2021 Publikacje

Biuletyn zawierać będzie informacje o nowościach, jakie dostępne są w księgarni LOGOS. Ukazywać się będzie cyklicznie.

Uniwersytecka księgarnia LOGOS działa od ponad 30 lat. Została stworzona z myślą o pracownikach naukowych i studentach Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Oferuje wszystkie publikacje Wydawnictwa Naukowego UPJPII, jak również innych wydawnictw akademickich i naukowych, z takich dziedzin jak: teologia, filozofia, historia (Kościoła, powszechna, sztuki), katolicka nauka społeczna, dziennikarstwo, praca socjalna i nauki o rodzinie, bioetyka, prawo kanoniczne oraz podręczniki językowe (łacina, greka, hebrajski).

W księgarni dostępne są podręczniki i literatura tematyczna właściwa dla wszystkich kierunków prowadzonych na UPJPII. Jej pracownicy zapewniają o swojej otwartości na sugestie i możliwości sprowadzenia każdej potrzebnej do studiów książki. Służą swoją wiedzą i orientacją w literaturze przedmiotowej.

Księgarnia LOGOS mieści się przy ul. Brackiej 17, tel. 12 421 51 31 email: logos@upjp2.edu.pl

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 10.00-18.00

W okresie 1 lipca – 30 września: poniedziałek – piątek: 9.00-17.00