Test Week z Biurem Karier dla studentów UPJPII 22–26 IV 2024

03.04.2024 Oferty

test_week_2024-1280.jpg

Biuro Karier Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do siebie. Sprawdź z nami Twoją wiedzę o sobie! Czy znasz dobrze siebie? Skorzystaj z okazji i bezpłatne wykonaj testy doradcze, które pomogą Ci zbudować fundament, który jest potrzebny do szukania pomysłu na siebie i idealnej pracy.

Testy oferowane przez Biuro Karier

• Kompetencje – filary sukcesu
    Jest narzędziem pozwalającym na poznanie własnych kompetencji (umiejętności), niezbędnych do skutecznego planowania i realizowania kariery edukacyjno-zawodowej.
  • Moja rola w zespole R.M. Belbina
    Określa jaką rolę pełnimy w zespole pracowniczym?
  • Inteligencji Wielorakiej H. Gardnera
    Jaka z 8 typów inteligencji dominuje w Tobie? Każda inteligencja odpowiada za umiejętności w innym obszarze.
  • Oceny motywacji do pracy Kotwice E. Scheina
    Zachęca do refleksji na temat obszarów kompetencji, motywacji do pracy  i systemu wartości.
  • Typ temperamentu według F. Littauer
    Jakim typem temperamentu jesteś i jak każdy typ odnajduje się na rynku pracy?
  • Kolorów osobowości T. Hartmana
    Jakimi kolorami – motywami kieruje się osoba? Jaki mamy kolor osobowości?
  • Predyspozycji zawodowych według J.L. Hollanda
    Jaki typ osobowości zawodowej posiadasz określony w 6 różnych kategoriach zawodowych.
  • Czy masz zmysł przedsiębiorcy?

Wybierz test, który Cię interesuje i umów się na termin z doradcą. Czas na rozwiązanie zależy indywidualnie od osoby. To około 10–30 min.

Formularz Forms dla studentów UPJPII

W razie pytań