Red. Witold Gadowski doceniony przez studentów nominacją do nagrody "MediaTory"

22.12.2016 Komunikaty

Film Witolda Gadowskiego, wykładowcy UPJPII Insha Allah. Zginiecie jak wszyscy niewierni, obrazujący obecną sytuację na Bliskim Wschodzie był nominowany w tym roku do nagrody „MediaTory”. Nominacją studenci docenili Witolda Gadowskiego w kategorii „Prowokator”.

Chciałbym być autorytetem dla studentów dziennikarstwa, ale w takim sensie, żeby przy mnie uczyli się dobrego dziennikarstwa, dobrej pracy – mówił w wywiadzie z Dominiką Wabich i Karoliną Limanówką red. Witold Gadowski. A jaki powinien być dziennikarz jego zdaniem? – Na pewno rzetelny, krnąbrny, sprawiający kłopoty władzy, każdej władzy. Dziennikarz jest od tego, żeby z każdym rozmawiał…nie oceniał – mówił.

Studenci dziennikarstwa z całej Polski już po raz dziesiąty przyznali nagrody najlepszym, ich zdaniem, dziennikarzom i ludziom mediów, których praca wyróżniła się w minionym roku akademickim.