Koncert charytatywny dla dzieci z placu wojny w Ukrainie! Zapraszają studenci kierunku komunikowanie promocyjno-wizerunkowe 2 VI 2023

30.05.2023 Wystawy, koncerty

dzieci_z_placu_wojny_-_koncert_charytatywny-1280.png

W imieniu studentów II roku specjalizacji projektowanie promocyjne na kierunku komunikowanie promocyjno-wizerunkowe serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny, którego celem jest zebranie środków na renowację placu zabaw znajdującego się w pobliżu Centrum Św. Marcina w Ukrainie.

Codziennie z placu zabaw korzysta około 100 dzieci, w tym podopiecznych Centrum, którym wojna odebrała dzieciństwo i sprawiła, że w ich życiu beztroska została zastąpiona przez strach i niepewność o to, co przyniesie jutro. Odbudowując plac zabaw, chcielibyśmy zwrócić im chociaż część tej beztroski i radości, jaką powinno nieść dzieciństwo.

Koncert odbędzie się w piątek, 2 czerwca 2023 r., o godzinie 20:00 w krakowskim klubie „Tu i Ówdzie” znajdującym się na ul. Wiślnej 5. Zagrają zespoły Rollhour i Kapitan Żyroskop. Podczas wydarzenia odbędzie się także aukcja, podczas której będzie możliwość wylicytowania m.in. kolacji z rektorem naszego Uniwersytetu!

Aby wziąć udział w koncercie, należy wpłacić przynajmniej 20 zł na zrzutkę organizowaną w celu pomocy dzieciom w Ukrainie oraz wybrać bilet na koncert jako nagrodę: https://zrzutka.pl/pbhyxr. Bilet można będzie też zakupić już na miejscu bezpośrednio przed koncertem.

Zachęcamy jednak do wsparcia niezależnie od możliwości czy chęci wzięcia udziału w koncercie. Każda wpłata się liczy!