In memoriam śp. ks. Andrzeja Baczyńskiego 1 XII 2016

24.11.2016 Komunikaty

Już wkrótce minie rok od czasu, kiedy odszedł od nas do Domu Ojca nasz Profesor, Prodziekan, Współpracownik, Kolega i Przyjaciel ks. prof. dr hab. Andrzej Baczyński. Ksiądz Andrzej jest z nami nadal, pozostał w naszych sercach, w naszej wdzięcznej pamięci i modlitwie oraz w tych dobrych i pięknych dziełach, które nam zostawił. 1 grudnia 2016 roku przeżywać będziemy 1 rocznicę jego śmierci. Pragniemy w tym dniu przywołać jego osobę w czasie spotkania:

In memoriam śp. ks. prof. Andrzeja Baczyńskiego w duchu wdzięczności i przyjaźni

W programie spotkania:

13.00: modlitwa przy grobie śp. ks. Andrzeja na cmentarzu parafialnym w Bibicach

15.00: Msza św. w 1 rocznicę śmierci w kaplicy przy ul Bernardyńskiej 3 w Krakowie

16.15: Poświęcenie tablicy pamięci śp. ks. Andrzeja przy ul. Grodzkiej 40

16.30: Wieczór pamięci i wdzięczności przy ul. Franciszkańskiej 1 w sali 111, przygotowany przez Pracowników, Absolwentów i Studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Redakcję Katolicką TVP Kraków im. ks. Andrzeja Baczyńskiego.

Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

Dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych