Gala Szlachetnej Paczki 21 XII 2017

21.12.2017 Komunikaty

W PODZIĘCE ZA OKAZANE ZAUFANIE I HOJNOŚĆ ZAPRASZAMY CAŁĄ KADRĘ AKADEMICKĄ, PRACOWNIKÓW, STUDENTÓW ORAZ PRZYJACIÓŁ NASZEGO UNIWERSYTETU

na GALĘ SZLACHETNEJ PACZKI

21.12.2017 r., godz. 19.00

Aula UPJPII, Bernardyńska 3

"By wpaść w biedę wystarczy się urodzić".

Akcja, dzięki zaangażowaniu wspólnoty akademickiej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie nad wyraz się powiodła! Na zaproszenie Sekcji Charytatywnej Dziennikarskiego Koła Naukowego i Samorządu Studentów UPJPII  do udziału w niej odpowiedziało gros osób, za co najpiękniej dziękujemy!

Dobro zapakowaliśmy w paczkę”, a konkretnie aż w 5 Paczek! Mając w pamięci wielki zeszłoroczny sukces w postaci Paczki dla pani Stanisławy, postanowiliśmy wykorzystać potencjał naszych studentów, kadry akademickiej oraz przyjaciół naszego Uniwersytetu i stworzyć Paczkę na każdym wydziale. "Na mieście mówiono, że porwaliśmy się na księżyc, ale tak się złożyło, że zawsze chcieliśmy się na nim znaleźć i wierzyliśmy, że dzięki Waszej pomocy i wielkim serduchom, jesteśmy w stanie to zrobić”. – mówią organizatorzy akcji.

Sukces przedsięwzięcia zależał od nas wszystkich. Czerwone pudła rozstawione na wszystkich wydziałach każdego dnia zapełniały się artykułami spożywczymi, środkami czystości, wpłacane były pieniądze, za które kupiono potrzebne produkty.

Akcję objął PATRONATEM HONOROWYM Jego Magnificencja Rektor UPJPII, ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak.

Organizatorzy przedsięwzięcia przepełnieni entuzjazmem, podbudowani i zachęceni tym samym do dalszych działań postanowili zorganizować Galę Szlachetnej Paczki, by cieszyć się radością innych, z którymi udało się podzielić sercem w tym przedświątecznym czasie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wszystkich, a szczególnie studentów, bo to wielkie święto radości i umiejętności zjednoczenia się w pomocy drugiemu człowiekowi.

Gwiazdą wieczoru będzie Crazy Accordion Trio: