Akademickie Katechezy dla Narzeczonych

22.10.2015 Komunikaty

Akademickie Katechezy dla Narzeczonych

AKDN

„Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno,
odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.”

Karol Wojtyła

Od kwietnia 2015 roku na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie odbywają się Akademickie Katechezy dla Narzeczonych (tzw. nauki przedmałżeńskie). Katechezy skierowane są do wszystkich narzeczonych (nie tylko studentów) planujących zawarcie związku małżeńskiego.

Celem katechez jest dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa. Tematy spotkań dotyczą najistotniejszych zagadnień dotyczących życia rodzinnego. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych UPJPII oraz innych krakowskich uczelni.

Kurs obejmuje cykl czterech spotkań, które odbywają się  w każdy wtorek od godziny 18.30 do 21.00, (z wyjątkiem piątych wtorków w miesiącu) w budynku UPJPII przy ul. Bernardyńskiej 3. Chętni mogą rozpocząć uczestnictwo w dowolny wtorek. Katechezy organizowane są w formie otwartej, nie jest wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Koszt to 40 zł od osoby za cały kurs.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.akdn.pl  lub e-mail akdn@op.pl.