Tłumacznie pochodzi z translate.google.com.
Oficjalna wersja angielska portalu w przygotowaniu.

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A
ACCESS UPJP2

Patronaty naukowe

Wirtualny spacer

Uczelnia w mediach

Aktualności UPJPII

Zamówienia z dziedziny nauki

07.12.2016r. - Dostawa odczynników chemicznych oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego
24.08.2016 r. - Ogłoszenie o otwartym naborze partnera w celu wspólnej realizacji projektu
07.03.2016 r. - Zaproszenie do złożenia oferty - "Zakup odczynników chemicznych i innych materiałów do badań chemicznych oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego"
03.12.2015 r. - Zakup wraz z dostawą do  Zamawiającego sprzętu mikroskopowego wraz z akcesoriami: dermatoskopu, statywu z teleskopowym ramieniem do mikroskopu typu dermatoskop, kamery oraz oświetlacza. Zadanie realizowane w ramach projektu „Wykonanie interdyscyplinarnej bazy danych dokumentującej jedwabne tkaniny z zasobów kościelnych Krakowa z czasów od XV do końca XVII w.  w oparciu o inwentaryzację i digitalizację danych”
data dodania: 08.04.2015 r. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie informuje o rozpoczęciu postępowania pn.: "Zakup wraz z dostawą do zamawiającego automatycznego mikroskopu do światła odbitego z polaryzacją i fluorescencją"
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie informuje o rozpoczęciu postępowania pn. "Zakup wraz z dostawą do Zamawiającego sprzętu mikroskopowego".
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie informuje o rozpoczęciu postępowania pn. "Zakup wraz z dostawą do Zamawiającego automatycznego mikroskopu wraz z komputerem sterującym i oprogramowaniem".