"Jan Paweł II a solidarność"– z cyklu wykładów „Jan Paweł II. Posługa myślenia” 15 III 2018

Ośrodek Badań nad Myślą Jana Pawła II Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Instytut Myśli Józefa Tischnera, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II zapraszają na wykład:

15 III 2018 – Jan Paweł II a solidarność, prof. Zbigniew Stawrowski (IMJT, UKSW, Warszawa)

Czwartek, 15 marca 2018 r., godz. 17.00, ul. Sławkowska 14, Kraków

Jan Paweł II. Posługa myślenia. Tematy kolejnych wykładów otwartych w roku akademickim 2017 – 2018:

19 IV 2018 – O dialogu z islamem, dr Sylwia Górzna (Akademia Pomorska, Słupsk)

17 V 2018 – Jan Paweł II i Edyta Stein, ks. prof. Wojciech Zyzak (UPJPII, Kraków)

Wykłady odbywają się w trzeci czwartek miesiąca o godzinie 17.00 w siedzibie Instytutu Myśli Józefa Tischnera przy ul. Sławkowskiej 14 (I piętro).