"O relacjach filozofii i teologii w ujęciu Josepha Ratzingera" – panel dyskusyjny 24 V 2017

W panelu dyskusyjnym wezmą udział: ks. dr hab. Robert Woźniak, ks. dr Józef Morawa, ks. dr hab. Jarosław Jagiełło, prof. UPJPII, ks.dr Miłosz Hołda.

Służebnice? Przyjaciółki? Śmiertelni wrogowie?

O relacjach filozofii i teologii w ujęciu Josepha Ratzingera

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na seminarium wydziałowe.

Środa, 24 maja 2017 r., godz. 15.00, aula UPJPII przy ul. Bernardyńskiej 3

Zapraszamy zarówno pracowników dydaktyczno-naukowych Wydziału Filozoficznego oraz innych wydziałów UPJPII, doktorantów i studentów naszego uniwersytetu, jak również wszystkich, którzy chcą doświadczyć wspólnego poszukiwania prawdy.