Na UPJPII odbyły się Wybory Przewodniczącego Samorządu Studentów UPJPII 5 XI 2019

W ostatni wtorek, 5 listopada 2019 roku miało miejsce ważne wydarzenie związane z życiem akademickim naszej uczelni wybory  Przewodniczącego Samorządu Studentów UPJPII. Po spełnieniu warunków kandydowania, do walki o fotel Przewodniczącego wystartowało ostatecznie trzech studentów: Michał Marzec (Wydział Teologiczny teologia), Katarzyna Wysocka (Wydział Nauk Społecznych  – dziennikarstwo i komunikacja społeczna) oraz Michał Żelazko (Wydział Nauk Społecznych – praca socjalna).

Po przedstawieniu Kandydatów Radzie Uczelnianej Samorządu Studenckiego, autoprezentacji ich samych oraz debacie na temat funkcjonowania i wizji przyszłego Samorządu, delegaci Wydziałów przystąpili do głosowania. Komisja po podliczeniu oddanych kart ogłosiła werdykt: ze znaczącą przewagą głosów „za” zwyciężył Michał Żelazko. Przewodniczący elekt obejmie oficjalnie stanowisko z początkiem grudnia zaraz po zakończeniu kadencji obecnego Zarządu.

Michałowi składamy serdeczne gratulacje a pozostałym kandydatom wyrazy uznania za odwagę i chęć podjęcia tak odpowiedzialnej funkcji.

/Michał Michalski/