Weź udział w konkursie – „Mamo nie krzywdź” do 19 VI 2017

Fundacja ad vocem zaprasza, przede wszystkim studentów, do wzięcia udziału w konkursie Mamo nie krzywdź, którego celem jest poszerzanie wiedzy o FAS i promowanie abstynencji wśród kobiet w ciąży. Temat ten – zdaniem przedstawicieli Fundacji ad vocem – jest wciąż bagatelizowany i nazbyt mało mówi się o skutkach spożywania alkoholu przez ciężarne. Współpracując z lekarzami, wiemy jak tragiczne szkody w organizmie nienarodzonego dziecka może wywołać alkohol. Mamy nadzieję, że konkurs pozwoli dotrzeć z tymi informacjami do młodych ludzi, którzy w niedalekiej przyszłości mogą zostać rodzicami. Zwycięskie prace będziemy publikować w mediach tradycyjnych i nowych.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy konkursowej – animacji lub komiksu, propagującej wiedzę o FAS i zachęcającej do abstynencji w okresie ciąży.

(więcej informacji o FAS na stronie: www.advocem.org.pl/FAS).

Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo, grafika komputerowa lub animacja komputerowa.

Prace można zgłaszać do 19 czerwca 2017.

Szczegóły w załącznikach: