Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ogłasza rekrutację na studia DUALNE na kierunku PRACA SOCJALNA

Poszukujesz ciekawych, dynamicznych i kompetentnych studiów?
Mamy dla Ciebie propozycję!

•    Doświadczenie, które chcesz zdobyć
•    Kierunek, na którym chcesz studiować.
•    Kształcenie na kierunku praca socjalna studia II stopnia (magisterskie)

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ogłasza rekrutację na studia II stopnia na kierunku: praca socjalna.

Studia II stopnia z pracy socjalnej mają szansę powiększyć Twoje umiejętności i kompetencje poprzez fakt dodatkowej oferty zajęć o charakterze praktycznym w ramach Projektu PO WER „Praca Socjalna – Studia Dualne”, o które UPJPII aplikuje!

Kształcenie dualne to odpowiedź na postulaty pracodawców, którzy poszukują pracowników o ukształtowanych umiejętnościach praktycznych!

Ty się uczysz a my organizujemy całą resztę!
Ile czasu poświecisz?
•    Tylko cztery semestry pełne realnych doświadczeń zawodowych
•    Dodatkowe staże zawodowe realizowane w okresie wakacyjnym
•    Czas realizacji studiów nie wydłuża się  a zakres wiedzy i doświadczenia rośnie!
Co zyskujesz?
•    Dwa Certyfikaty: z zakresu mediacji oraz podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.
•    Zajęcia dydaktyczne w formie warsztatów, kilkudniowe wizyty studyjne w jednostkach z otoczenia społeczno – gospodarczego w całej Polsce
•    Odpłatne trzy miesięczne staże zawodowe realizowane w trakcie roku akademickiego
•    Opłacony dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie podczas stażu
•    Aktywny udział w wydarzeniach naukowych
•    Zdobycie praktyczne umiejętności, których szuka twój przyszły pracodawca
•    Podniesienie swoich kompetencji zawodowych, nawiązanie kontaktów i znajomości
•    Kształcenie przemienne w formie zajęć dydaktycznych oraz zajęć praktycznych
•    Oszczędność czasu wprost proporcjonalną do wzrastających kompetencji
•    Wykwalifikowaną kadrę naukowców i praktyków
•    Dobrą atmosferę, którą możesz współtworzyć
•    Lepszy start do zawodu.
Zainwestuj w Siebie - uzyskaj tytuł magistra - Zapraszamy! Czekamy na Ciebie!

Na kierunek z komponentem DUALNYM mamy ograniczoną liczbę miejsc – bo tylko 18, zatem KTO PIERWSZY.....!!!!!

Więcej szczegółów na temat “nowej – dodatkowej oferty do kierunku” w sekretariacie IPS:

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
Instytut Pracy Socjalnej, ul. Bernardyńska 3, 31-069 Kraków, sekretariat tel: 12 422 21 21 w. 933 email: ps@upjp2.edu.pl
Rekrutacja na stronie www.ips.wns.upjp2.edu.pl