Pracownicze Plany Kapitałowe – WAŻNE INFORMACJE dla PRACOWNIKÓW UPJPII!

Czcigodni Księża,

Wielebne Siostry,

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż UPJP II zawarł umowę o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi z instytucją finansową SKARBIEC TFI.

Do programu PPK – z mocy prawa – Uczelnia ma obowiązek włączyć wszystkich pracowników pomiędzy 18 a 55 rokiem życia, którzy podlegają obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym bez względu na formę zatrudnienia.

Pomiędzy 25 października 2019 r. a 7 listopada 2019 r. Pracownicy w wieku 18-55 lat mają prawo rezygnacji z przystąpienia do PPK poprzez złożenie oświadczenia.

Pracownicy w wieku pomiędzy 55 a 70 rokiem życia mają prawo dobrowolnego przystąpienia do PPK poprzez złożenie oświadczenia.

Informuję także, że w dniu 4 listopada br. w Sali Senackiej w godz.:

9:00 – 10:30

12:00 – 16:00

w celu udzielania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania – będzie oczekiwał na Państwa Pan Maciej Jankowski – Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej Departamentu Klientów Prestiżowych SKARBIEC TFI.

Ks. Andrzej Lichosyt

Kanclerz