O. dr hab. Piotr Skonieczny, prof. UPJPII został pracownikiem departamentu prawnego (Ufficio Giuridico) Sekcji I do Spraw Ogólnych Sekretariatu Stanu

Z wielką radością pragnę poinformować, że w dniu 4 listopada 2019 r., tj. we wspomnienie św. Karola Boromeusza, patrona św. Jana Pawła II, którego imię nosi nasz Papieski Uniwersytet w Krakowie, o. dr hab. Piotr Skonieczny, prof. UPJPII, nauczyciel akademicki Wydziału Prawa Kanonicznego UPJPII w Krakowie, złożył wyznanie wiary i przysięgę wierności w watykańskim budynku Sekretariatu Stanu i tym samym stał się pracownikiem departamentu prawnego (Ufficio Giuridico) Sekcji I do Spraw Ogólnych Sekretariatu Stanu. Drogiemu Ojcu Profesorowi składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia owocnej posługi na rzecz Ojca Świętego Franciszka oraz Stolicy Apostolskiej.
Szczęść Boże!

ks. prof. Tomasz Rozkrut