Miejsca w akademiku AGH dla studentów UPJPII

Uprzejmie informujemy, że na mocy porozumienia z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, dysponujemy 30 miejscami dla studentów naszej uczelni, w jej akademiku DS3 AKROPOL przy ul. Tokarskiego 1.

Istnieje możliwość uzyskania miejsca w DS3 Akropol ul. Tokarskiego 1. Zakwaterowanie w  pokojach 2- lub 3 – osobowych, ze wspólnym prysznicem i wc (wspólny węzeł sanitarny na studio, czyli 4 pokoje).  Na każdym piętrze znajduje się wspólna kuchnia.

Wszystkich zainteresowanych przyznaniem miejsca prosimy o kontakt z Katarzyną Młyńską, Dział Spraw Studenckich,  ul. Kanonicza 25, tel. 12 430-20-43, katarzyna.mlynska@upjp2.edu.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 10 września br. O wpisie na listę do zakwaterowania decyduje kolejność zgłoszeń.